רשת מקס מצברים - שרות בכל הארץ, 24 שעות ביממה! !!

עד בית הלקוח - הכי זול בארץ בהתחייבות

רמת גן, ראשון לציון, תל-אביב, נס ציונה, חולון, בת ים, אשדוד, גבעתיים, אשקלון, קריית מלאכי וכל הארץ - עד בית הלקוח...

המחירים הכי זולים בארץ! בהתחייבות.

אם אינך יודע איזה מצבר מתאים לך חייג אלינו!

052-8925287

חיפה רח' המסגר 1 
052-6319977

052-6204477

כפר סבא רח' הנגר 1 
052-9962929

052-8925287

חדש! סניף בראשל"צ הרצל 7

  1. דף הבית
  2. /
  3. קניית מצברים

חיפוש :

כל מה שחשוב לדעת לקראת קניית מצברים

רשת מקס מצברים היא הבחירה המושכלת לקנייה בטוחה של מצברים חדשים לרכב, לאופנוע, למשאית ולשאר כלי רכב. צוות מקצועי מנוסה ילווה אתכם לאורך כל הדרך ויסייע בבחירה נכונה של מצברים מתאימים עם אפשרות לשירות עד הבית. בחירה במותגי מצברים איכותיים מבטיחה שימוש ארוך טווח במצבר.

מצבר מקולקל או מצבר מרוקן?

חשוב לדעת שלא בכל פעם בה המצבר אינו מצליח להניע את הרכב יש צורך החלפתו. ישנם מקרים בהם מדובר בסך הכול במצבר שהתרוקן וזקוק לטעינה על מנת לחזור לפעילות תקינה. אם שכחתם את האורות ברכב דולקים או את המזגן פועל, סביר מאוד שהמצבר שלכם התרוקן ותצליחו לפתור את הבעיה בקלות ללא קנייה של מצבר חדש.

מצברים עד הבית:

תקלות של מצבר לאופנוע מופיעות תמיד ברגע הלא נכון. תקלות של מצבר למשאית משבשות את יום העבודה כולו. הבשורה הטובה היא שאפשר לפתור במהרה את הבעיה עם שירות מצבר עד הבית של רשת מקס מצברים. אתם יכולים לסמוך על כך שיגיע אליכם נציג מקצועי עם מצבר מתאים בדיוק במועד שנקבע. המחירים קבועים מראש תוך הקפדה על קביעת מחירים אטרקטיביים וזולים.

האם כדאי לרכוש מצברים בזול?

ישנם מקרים בהם חלפים זולים לרכב יהיו קנייה חכמה וישנם מקרים בהם הם עלולים לפגוע בבטיחות הנסיעה. כאשר עומדת על הפרק קנייה של מצברים כדאי להיזהר מרכישת מוצר זול בצורה מחשידה. פעמים רבות, מקומות בהם מציעים לכם לרכוש מצברים במחירים זולים מאוד מספקים למעשה מצברים יד שנייה. קנייה חכמה של מצברים בזול תתבצע רק באמצעות חברה מובילה בתחום המספקת שירות לאלפי לקוחות בכל חודש.

דגשים חשובים לקניית מצבר לאופנוע:

בכל פעם בה אתם מחליפים מצבר לאופנוע חשוב לוודא כי קבלתם מצבר מתאים ובוצעה התקנה מקצועית. בעל מקצוע אחראי לא יעזוב את המקום ללא בדיקת תקינות. כמו כן, הוא יקפיד להציג בפניכם את התאריך המוטבע על המצבר בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים מצבר חדש. אל תשכחו לדרוש תעודת אחריות של היצרן ולבקש הדרכה לביצוע בדיקת מים ומילוי מים במצבר.


לפרטים והזמנות התקשרו:  
052-8925287

או השאירו פרטים בטופס זה:
בניית אתרים 2all