רשת מקס מצברים - שרות בכל הארץ, 24 שעות ביממה! !!

עד בית הלקוח - הכי זול בארץ בהתחייבות

רמת גן, ראשון לציון, תל-אביב, נס ציונה, חולון, בת ים, אשדוד, גבעתיים, אשקלון, קריית מלאכי וכל הארץ - עד בית הלקוח...

המחירים הכי זולים בארץ! בהתחייבות.

אם אינך יודע איזה מצבר מתאים לך חייג אלינו!

052-8925287

חיפה רח' המסגר 1 
052-6319977

052-6204477

כפר סבא רח' הנגר 1 
052-9962929

052-8925287

חדש! סניף בראשל"צ הרצל 7

  1. דף הבית
  2. /
  3. איך בוחרים נכון מצברים לרכב?

חיפוש :

איך בוחרים נכון מצברים לרכב?

המצבר ממלא תפקיד חשוב בפעילות התקינה של הרכב. ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה ומתאימה של מצברים לרכב. על מנת לבחור את המצבר האופטימלי לרכב שלכם כדאי לבחור בחברה מובילה המתמחה בשיווק מצברים.
רכישת מצבר באמצעות חברה מובילה מגדילה את הסיכוי שתקבלו מוצר איכותי במחיר הוגן.

על מנת למנוע טעויות ולחסוך זמן עליכם לדעת מראש איזה סוג של מצברים מתאים לרכב שלכם. הדרך בה תוכלו לעשות זאת תהיה בדיקת הסימון על גבי המצבר הקיים אצלכם ברכב או התייעצות עם איש מקצוע.

מצבר איכותי עם אחריות יצרן:

היצרנים מכירים היטב את המוצרים שלהם. בהתאם לנכונות של היצרן להתחייב לתקופת אחריות ארוכה תוכלו לדעת האם מדובר במוצר איכותי. בכל קנייה של מצברים לרכב כדאי לברר מראש מהי תקופת האחריות ומה אתם זכאים לקבל במסגרת האחריות. על מנת להיות רגועים בידיעה שקבלתם מוצר איכותי ומקורי, עליכם להקפיד לקבל תעודת אחריות של היצרן ולא רק של המשווק.

טיפול נכון במצבר בהתאם לעונות השנה:

מצברים לרכב דורשים טיפול בכל חודשי השנה כאשר יש להתאים את הטיפול למזג האוויר הצפוי. מזג אוויר חם גורם להתחממות של המצבר העלולה להביא לנזק בלתי הפיך ולקיצור חיי המצבר. על מנת לצמצם את הנזקים יש להקפיד מראש על רכישת מצבר מתאים לאקלים הישראלי, מצבר המסוגל לשאת בחום הכבד ולתפקד בצורה תקינה גם בטמפרטורות גבוהות.

מזג האוויר הקר של החורף מחליש את עצמת המצבר ודורש ממנו להתאמץ יותר. מצברים לרכב נשחקים מהר יותר בטמפרטורות נמוכות ובאקלים גשום. על מנת לצמצם ככל האפשר את הנזקים הנגרמים למצבר עקב מזג האוויר כדאי להקדים לקבל הדרכה מצוות המומחים של מקס מצברים אודות טיפול נכון במצבר הרכב.

בדיקה של המצבר אחת ל-3 חודשים:

על מנת להפוך את הנסיעה ברכב בטוחה יותר ישנה בדיקה פשוטה אותה תוכלו לבצע בעצמכם. כל שיש לעשות הוא לבחון את המצבר חיצונית אחת ל-3 חודשים על מנת לאבחן בהקדם פגמים חיצוניים, נזילות או כל גורם אחר העשוי לשבש את פעילות המצבר ברכב.


לפרטים והזמנות התקשרו:  
052-8925287

או השאירו פרטים בטופס זה:
בניית אתרים 2all