רשת מקס מצברים - שרות בכל הארץ, 24 שעות ביממה! !!

עד בית הלקוח - הכי זול בארץ בהתחייבות

רמת גן, ראשון לציון, תל-אביב, נס ציונה, חולון, בת ים, אשדוד, גבעתיים, אשקלון, קריית מלאכי וכל הארץ - עד בית הלקוח...

המחירים הכי זולים בארץ! בהתחייבות.

אם אינך יודע איזה מצבר מתאים לך חייג אלינו!

052-8925287

חיפה רח' המסגר 1 
052-6319977

052-6204477

כפר סבא רח' הנגר 1 
052-9962929

052-8925287

חדש! סניף בראשל"צ הרצל 7

  1. דף הבית
  2. /
  3. מה ההבדל בין מצבר חדש לבין משומש?

חיפוש :

מצברים עד הבית - מה ההבדל בין מצבר חדש לבין משומש?

פעמים רבות אנו בוחרים לעשות שימוש בחלקי חילוף משומשים משופצים כאופציה זולה לתיקון הרכב.
נשאלת השאלה האם ניתן לעשות זאת גם כאשר מחליפים מצבר?
אין כל ספק כי מצבר משומש יהיה זול יותר בהשוואה למצבר חדש, אך לא כדאי למהר לרכוש אותו. גם כאשר רוכשים מצבר משומש מגורם אמין לא ניתן לדעת בוודאות מה היה היקף השימוש בו. משמעות הדבר היא שאנכם יכולים לדעת כמה זמן צפוי המצבר להחזיק מעמד. ברוב המקרים, מצבר משומש יחזיק מעמד לכל היותר למשך שנתיים.

יתרונות של מצבר חדש לרכב:

מצבר חדש צפוי להחזיק מעמד לפרק זמן של 3 עד 4 שנים. כאשר פורסים את עלות המצבר למספר החודשים בהם נעשה בו שימוש מגלים כי קניית מצבר חדש תהיה צעד נכון יותר מבחינה כלכלית.
על מנת לעשות שימוש ארוך ככל האפשר במצבר כדאי יהיה לבחור מראש במותג איכותי. כמו כן, יש להקפיד לטפל נכון ברכב עם דגש על טיפול במצבר.

רשת מקס מצברים מציעה שירות של מצברים עד הבית במחירים מוזלים. לאחר שתבחנו את המחירים תגלו שאין כל סיבה לרכוש מצבר יד שנייה כאשר אפשר לרכוש מצבר חדש במחיר כה אטרקטיבי. עם המחירים של חברת מקס מצברים אין צורך לחשוב פעמיים לפני שמזמינים את המצבר הטוב ביותר.

מתי צריך להחליף מצבר?

רוב האנשים מבצעים החלפת מצבר רק לאחר שהמצבר הנוכחי שלהם מפסיק לעבוד. על מנת שלא לאפשר למצבר הישן להפתיע אתכם ולשבש לכם את שגרת היום דווקא ברגע הלא נכון, כדאי להקדים להחליף את המצבר הישן בחדש כפעולת מניעה. האפשרות להזמין מצברים עד הבית חוסכת לכם את הצורך לבקר במוסך. כל שעליכם לעשות הוא להזמין את המצבר המתאים לרכב באתר מקס מצברים ולהמתין להגעתו במועד שנקבע.

החלפה מוקדמת של המצבר תמנע מצבים בהם הרכב נתקע באמצע כביש מהיר, אתכם מאחרים לישיבה חשובה בעבודה, מפספסים אירוע או מאחרים להגיע לאסוף את הילדים. רכב עם מצבר ישן הוא רכב שלא תוכלו לסמוך עליו. הקדימו להחליף את המצבר ותוכלו להיות רגועים יותר.


לפרטים והזמנות התקשרו:  
052-8925287

או השאירו פרטים בטופס זה:
בניית אתרים 2all