רשת מקס מצברים - שרות בכל הארץ, 24 שעות ביממה! !!

עד בית הלקוח - הכי זול בארץ בהתחייבות

רמת גן, ראשון לציון, תל-אביב, נס ציונה, חולון, בת ים, אשדוד, גבעתיים, אשקלון, קריית מלאכי וכל הארץ - עד בית הלקוח...

המחירים הכי זולים בארץ! בהתחייבות.

אם אינך יודע איזה מצבר מתאים לך חייג אלינו!

052-8925287

חיפה רח' המסגר 1 
052-6319977

052-6204477

כפר סבא רח' הנגר 1 
052-9962929

052-8925287

חדש! סניף בראשל"צ הרצל 7

  1. דף הבית
  2. /
  3. בדיקת תקינות של מצבר לרכב?

חיפוש :

איך בודקים תקינות של מצבר לרכב?

מצבר תקול או ישן הוא מתכון לבטוח לשיבושים בנסיעה. על מנת לחסוך לעצמכם את הצרה ולהבטיח נסיעה בטוחה, כדאי לשים לב לסימנים מקדימים של תקלה או צורך בהחלפת המצבר הישן בחדש. עשו לכם הרגל לבדוק באופן קבוע את המצבר ברכב (איתור נזילות וחבלות חיצוניות) ואת התאריך בו פג התוקף של המצבר. אם עבר התאריך בו היה עליכם להחליף את המצבר והמצבר עדיין תקין דעו כי אתם עלולים להיתקע עם הרכב בכל רגע.

בדיקה מקצועית של המצבר כדאי לבצע בכל פעם בה אתם מבקרים במוסך. גם כאשר סיבת הביקור במוסך אינה קשורה כלל למצבר הרכב כדאי לבקש מצוות המוסך לבדוק את המצבר ולוודא את תקינותו. בכל פעם בה מתבצעת החלפה של המצבר ברכב עליכם לדעת זאת ולעקוב אחר התוקף של המצבר החדש.

בדיקות נוספות אותן כדאי לבצע במצבר הן מדידה של רמת המתח שיוצאת מהמצבר ובדיקה של רמת המים. את רמת המתח במצבר יוכל לבדוק בעבורכם חשמלאי רכב. מים במצבר תוכלו למלא בעצמכם לאחר הדרכה/הדגמה אותה תקבלו במוסך.

מצבר לרכב עד הבית:

החלפת מצברים לכלי רכב אינה מתבצעת רק במוסכים. כיום, רוב בעלי הרכבים בוחרים לבצע את החלפת המצבר ברכב שלהם בבית. השירות ניתן על ידי חברת מקס מצברים כאשר איש מקצוע בעל ניסיון מגיע אליכם עם מצבר מתאים. במסגרת השירות יפורק המצבר הישן, יותקן המצבר החדש, אתם תקבלו הסבר מלא על התהליך כולו, ותבוצע בדיקת תקינות של המצבר החדש טרם השלמת העבודה. הצוות המקצועי של חברת מקס מצברים מאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי, אמין ומהיר במחירים זולים עד הבית.

קנייה חכמה של מצבר לרכב חיונית לפעילות תקינה של הרכב. על כן, על מנת שתוכלו להיות רגועים עליכם להקפיד לבצע את קניית המצבר באמצעות חברה מובילה ואמינה. חברת מקס מצברים עוסקת בשיווק מצברים מזה שנים רבות. אלפי לקוחות עושים שימוש קבוע בשירותי החברה. הם חוזרים ומזמינים מצבר לרכב באמצעות האתר פעם אחר פעם. אנו נשמח לצרף גם אתכם לקהל הלקוחות הקבועים שלנו על מנת שתוכלו ליהנות מהמחירים הכי זולים בתחום.


לפרטים והזמנות התקשרו:  
052-8925287

או השאירו פרטים בטופס זה:
בניית אתרים 2all