רשת מקס מצברים - שרות בכל הארץ, 24 שעות ביממה! !!

עד בית הלקוח - הכי זול בארץ בהתחייבות

רמת גן, ראשון לציון, תל-אביב, נס ציונה, חולון, בת ים, אשדוד, גבעתיים, אשקלון, קריית מלאכי וכל הארץ - עד בית הלקוח...

המחירים הכי זולים בארץ! בהתחייבות.

אם אינך יודע איזה מצבר מתאים לך חייג אלינו!

052-8925287

חיפה רח' המסגר 1 
052-6319977

052-6204477

כפר סבא רח' הנגר 1 
052-9962929

052-8925287

חדש! סניף בראשל"צ הרצל 7

  1. דף הבית
  2. /
  3. קנייה חכמה של מצבר עד הבית

חיפוש :

טיפים לקנייה חכמה של מצבר עד הבית

הרכב לא מניע דווקא כשאתם ממהרים לפגישה חשובה? במרבית המקרים הסיבה לכך היא מצבר שעבר זמנו ודורש החלפה. רגע לפני שאתם מכריזים על היום כיום מבוזבז כדאי שתכירו את שירות מצבר עד הבית של רשת מקס מצברים. במסגרת השירות אתם מקבלים מצבר איכותי ותקין עד הבית יחד עם הרכבה מקצועית. השירות ניתן תוך הגעה מהירה כך שתוכלו להמשיך בשגרת היום שלכם במהרה.

שימו לב לתאריך שעל המצבר:

על גבי כל מצבר תוכלו למצוא תאריך מוטבע המציין את התוקף של המצבר (התאריך בו המצבר צפוי להפסיק לעבוד ויהיה עליכם להחליף אותו). חשוב שתכירו את התאריך המוטבע על המצבר שלכם בכדי לדעת מתי כדאי להחליפו. כמו כן, ברכישת מצבר חדש כדאי לוודא שאתם מקבלים מצבר עם תוקף ארוך ככל האפשר.

מה מתאים לרכב שלי?

מצאתם מצבר של מותג מוביל במחיר זול? אל תמהרו לרכוש את המצבר מבלי לוודא תחילה שמדובר בדגם התואם את סוג הרכב שלכם. לכל רכב יש סוג מסוים של מצבר בו תוכלו לעשות שימוש. אם אנכם בטוחים באיזה מצבר לבחור צרו קשר עם איש מקצוע וציינו מהו הדגם של הרכב ומהי שנת הייצור.

לא קונים מצבר בלי תעודת אחריות:

תצליחו להבדיל בין אנשי מקצוע לבין חאפרים בתחום על פי הנכונות לספק לכם תעודת אחריות מלאה. בין אם רכשתם מצבר במוסך מורשה או במתכונת של מצבר עד הבית, אל תשכחו לדרוש תעודת אחריות המאפשרת לכם לקבל שירות ומענה מלא במקרה של תקלה או כשל במצבר החדש.

למה חשוב להשקיע במצבר איכותי?

ללא מצבר תקין הרכב אינו מסוגל להניע ולנסוע. ההשקעה שלכם היום ברכישת מצבר איכותי תבוא לידי ביטוי בשימוש ארוך טווח. פרק הזמן הממוצע בו תתבקשו להחליף את המצבר ברכב הוא אחת לארבע שנים. משמעות הדבר היא שהמותגים האיכותיים בתחום יחזיקו מעמד וישמשו אתכם למשך ארבע שנים ויותר. המותגים הפחות איכותיים (הזולים יותר), ישמשו אתכם לתקופה קצרה בת 3 שנים לכל היותר. ש לציין כי טיפול נכון שלכם במצבר וברכב יוכל להאריך את תקופת השימוש בו.


לפרטים והזמנות התקשרו:  
052-8925287

או השאירו פרטים בטופס זה:
בניית אתרים 2all