רשת מקס מצברים - שרות בכל הארץ, 24 שעות ביממה! !!

עד בית הלקוח - הכי זול בארץ בהתחייבות

רמת גן, ראשון לציון, תל-אביב, נס ציונה, חולון, בת ים, אשדוד, גבעתיים, אשקלון, קריית מלאכי וכל הארץ - עד בית הלקוח...

המחירים הכי זולים בארץ! בהתחייבות.

אם אינך יודע איזה מצבר מתאים לך חייג אלינו!

052-8925287

חיפה רח' הקיטור 5
052-6319977

052-6204477

כפר סבא רח' הנגר 1 
052-9962929

052-8925287

חדש! סניף בראשל"צ הרצל 7

  1. דף הבית
  2. /
  3. סוללות לאופניים חשמליות

חיפוש :

סוללות לאופניים חשמליות

המצבר הינו למעשה, הסוללה המפעילה את כלי הרכב. כלי הרכב יכול להיות מכונית, אופנוע, קטנוע ובשנים האחרונות גם אופניים, או קורקינט ממונעים. ללא המצבר, לא ניתן להפעיל את המנוע וכן לא ניתן לבצע שום פעולה הדורשת חשמל ברכב לרבות הפעלת הרדיו, החלונות החשמליים ועוד. לכן ישלשמור על המצבר ולתחזק אותו כראוי.

ההבדל בין תל אביב לערים אחרות:
בשונה מכלי רכב מצברי האופניים מספקים מתח המוטען ע"י חשמל ומשתנה ברמת מתח בהתאם לקושי הדרך, לכן במידה ורוב הנסיעות באופניים הםבמישור ניתן להסתפק במצבר בעל מתח נמוך אך כאשר עיקר הנסיעות הם בעליות ודרכים קשות יש להשתמש בסוללה בעלת מתח גבוה יותר

כמו כן תל אביב ידועה כעיר עמוסה מאוד מבחינת כמות האוכלוסיה וכן כמות הרכבים בה בהשוואה לערים אחרות בארץ. תל אביב הינה עיר תעשייתית,תיירותית וכן בעלת תושבים רבים והצפיפות בה רבה. מקומות חנייה ברחבי העיר הינם קשים מאוד לאיתור ולכן תושבים רבים בוחרים לא לרכוש מכונית, אלא להשתמש בחלופות. החלופות יכולות לכלול שימוש בתחבורה ציבורית או בכלי רכב לא ממונעים כגון אופניים. היות שמדובר בעיר בעלת כבישיםעמוסים לעייפה, ישנו צורך רב בשימוש בכלי רכב בעלי מצברים בתל אביב וכך גדל גם הצורך בתחזוקתם.

יתרונות האופניים והקורקינט הממונעים בתל אביב:
אמנם התחבורה הציבורית בתל אביב נחשבת לנוחה, אך לא תמיד היא מתאימה לצרכינו האישיים. לדוגמה, בשעות הלילה המאוחרות אין אוטובוסים אומוניות שירות ומוניות ספיישל יקרות יותר מאשר במהלך היום. לכן, תושבי תל אביב וגם תושבי הסביבה, יעדיפו פעמים רבות לא להסתמך על התחבורההציבורית וכן להשקיע בכלי רכב פרטי בין אם הוא ממונע ובין אם הוא לא.
עקב בעית החנייה הקשה, העיר תל אביב תומכת מאוד בשימוש באופניים, אופנועים ושאר כלי הרכב הדו גלגליים ומציעה לתושביה ומבקריה שביליאפניים מסומנים וייעודיים ברחבי העיר. כך, המבקשים להשתמש באפניים או קורקינטים חשמליים, יכולים לעשות זאת בבטחה ללא צורך בנסיעה עלהכביש או בסיכון הולכי רגל בעת נסיעה על המדרכות והשבילים ברחבי העיר.

אמנם מבחינת הכושר והספורט, כלי רכב אלו אינם יעילים, אך הם בהחלט מאפשרים להוביל אותך ממקום למקום בנוחות, בקלות ובעלות מינימלית ובלילחפש מקומות חניה, כפי שצריך לעשות עם שאר כלי הרכב בעלי מצברים בתל אביב.

לפרטים והזמנות התקשרו:  
052-8925287

או השאירו פרטים בטופס זה:
בניית אתרים 2all